روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  
روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی      مقام معظم رهبري (مدظله العالي): محيط دانشگاه بايد محيطي سرشار از علم، روحيه نحقيق و همراه با نشاط و جواني، احساس تعهد و مسئوليت و روحيه به فكر سرنوشت كشور بودن باشد.     
زمان مصاحبه 46 رشته دیگر دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی 46 رشته دیگر بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت.
. [1394/04/22][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : ثبت نام آزمون انگليسي EPT از امروز سه شنبه مورخ 16/4/94 آغاز و تا روز يكشنبه 28/4/94 ادامه خواهد داشت.
. [1394/04/16][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه 43 رشته دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی 43 رشته از امروز يكشنبه مورخ 31/03/94 بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت.
. [1394/03/31][ادامه مطلب]

زمان دعوت به مصاحبه داوطلبان متأخر دوره دكتري پژوهش محور اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان دكتري پژوهش محوري كه به هر دليلي در زمان اعلام شده نتوانسته اند در جلسه مصاحبه حضور بهم رسانند، مي توانند در زمان اعلام شده جديد مراجعه كنند.
. [1394/03/24][ادامه مطلب]

پورتال جديد معاونت سنجش و پذيرش راه اندازي شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پورتال جديد معاونت سنجش و پذيرش به آدرس اينترنتي sanjesh.iau.ac.ir راه اندازي شد، لذا داوطلبان كليه مقاطع مي توانند جهت هرگونه ارتباط با اين مجموعه از طريق اين سامانه اقدام كنند.
. [1394/03/20][ادامه مطلب]

آزمون EPT در روز جمعه برگزار خواهد شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد اسلامی در روز جمعه مورخ 22 خرداد ماه در تهران و سایر حوزه ها در شهرستان ها برگزار خواهد شد.
. [1394/03/19][ادامه مطلب]

متقاضیان ادامه تحصیل دردانشگاه آزاد اسلامی ،در آزمون سراسری شرکت کنند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : داوطلبان علاقه مند به تحصیل در مقاطع کاردانی ،کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه ای که قبلا در آزمون سراسری ثبت نام کرده اند و متقاضی ادامه تحصیل دردانشگاه آزاد اسلامی هستند، می بایست در آزمون سراسری سال94شرکت کنند.
. [1394/03/19][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس آكادميك (در شهرهاي همدان و اصفهان) و آزمون آيلتس آکادمیک و جنرال ( در شهر تهران ) از امروز دوشنبه 18خرداد ماه آغاز شد.
. [1394/03/18][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از امروز دوشنبه مورخ 11/3/94 آغاز شد و تا روز يكشنبه 17 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
. [1394/03/11][ادامه مطلب]

زمان دعوت به مصاحبه هاي دوره دكتري تخصصي (PHD) از طريق سايت روابط عمومي اعلام خواهد شد
دكتر علوي فاضل در پي پرسش هاي مكرر پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون دكتري درخصوص زمان مصاحبه ها، گفت: مصاحبه هاي دوره دكتري تخصصي(PHD) سال 94 دانشگاه آزاد اسلامي از هفته آخر خردادماه آغاز خواهد شد، لذا داوطلبان براي كسب اطلاع از زمان دقيق مصاحبه ها بايد پيگير اخبار از طريق سايت روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش به آدرس www.pubr-azmoon.com و يا خبرگزاري آنا و روزنامه فرهيختگان باشند
. [1394/03/09][ادامه مطلب]

پنج نوبت آزمون كارشناسي ارشد در صحت و سلامت برگزار گرديد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: آزمون كارشناسي ارشد سال 94 كه با رقابت بيش از 560 هزار نفر از روز پنج شنبه مورخ 7/6/94 آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد و پنج نوبت آن در صحت و سلامت برگزار گرديد و نوبت ششم آن نيز امروز بعدازظهر برگزار خواهد شد كه با برگزاري اين نوبت پرونده آزمون كارشناسي ارشد سال 94 بسته خواهد شد
. [1394/03/09][ادامه مطلب]

رقابت 560 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 94 دانشگاه آزاد اسلامی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، صبح روز پنجشنبه مورخ هفتم خردادماه در حاشیه بازدید از آزمون کارشناسی ارشد سال 94 این دانشگاه در واحد علوم و تحقیقات، از رقابت 560 هزار داوطلب در 7 گروه آزمایشی خبر داد.
. [1394/03/09][ادامه مطلب]

در حفظ و نگهداري كارت ورود به جلسه خود نهايت دقت را داشته باشيد
داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي بايد در حفظ و نگهداري كارت ورود به جلسه خود نهايت دقت را داشته باشند
. [1394/03/06][ادامه مطلب]

داوطلبان نبايد وسايل ارتباطي و الكترونيكي در جلسه آزمون به همراه داشته باشند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به معاونت سنجش و پذيرش گفت: داوطلبان نبايد وسايل الكترونيكي و ارتباطي با خود در جلسه ازمون به همراه داشته باشند ضمناً سؤالات آزمون به گونه اي طراحي شده است كه جهت پاسخگويي به آنها نيازي به ماشين حساب نمي باشد
. [1394/03/06][ادامه مطلب]

نتايج اوليه دوره دكتري تخصصي (PHD) ساعت 14:00 امروزمورخ 6/3/94 اعلام خواهد شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج اوليه دوره هاي بدون آزمون و با آزمون دكتري تخصصي (PHD) امروز مورخ 6/3/94 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از وضعيت خود مطلع شوند.
. [1394/03/06][ادامه مطلب]

هیچگونه ثبت نام باتاخیر برای ازمون کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اسلامی صورت نمیگیرد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: هیچگونه ثبت نام باتاخیر توسط معاونت سنجش وپذیرش برای کارشناسی ارشد سال 94صورت نخواهد گرفت .لذا داوطلبان درنظر داشته باشند درصورتی که درزمان مقرر وتعیین شده به هر دلیلی نتوانسته اند دراین ازمون شرکت کنند برای ثبت نام دستی به معاونت سنجش وپذیرش مراجعه نکنند.
. [1394/03/04][ادامه مطلب]

نتايج اوليه دوره دكتري تخصصي (PHD) روز چهارشنبه اعلام خواهد شد
نتايج اوليه دوره دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي روز چهارشنبه مورخ 6/3/94 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد.
. [1394/03/04][ادامه مطلب]

داوطلبان هرچه سريعتر براي دريافت برگه ورود به جلسه كارشناسي ارشد خود اقدام كنند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: داوطلباني كه در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي ثبت نام كرده اند، هرچه سريعتر با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به دريافت برگه ورود به جلسه خود اقدام كنند.
. [1394/03/04][ادامه مطلب]

كارمندان دانشگاه آزاد اسلامي امكان شركت در آزمون حوزه امتحاني محل خدمت خود را ندارند
كارمندان دانشگاه آزاد اسلامي كه حوزه امتحاني خود را در واحد دانشگاهي محل خدمت انتخاب نموده اند مجاز به شركت در آزمون كارشناسي ارشد در واحدهاي مذكور نمي باشند.
. [1394/03/04][ادامه مطلب]

دريافت شماره پرونده و كد پيگيري داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد از طريق تلفن گويا امكان پذير شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: آن دسته از داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد كه شماره پرونده و كد پيگيري خود را در اختيار ندارند، مي توانند از طريق تلفن گويا به شماره 4743 و انتخاب كليد شماره پنج اطلاعات را دريافت و سپس با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به دريافت برگه ورود به جلسه خود را اقدام كنند
. [1394/03/03][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه 3 خرداد ماه آغاز شد.
. [1394/03/03][ادامه مطلب]

آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: آزمون كارشناسي ارشد سال 1394 در دو نوبت صبح و عصر روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ 7، 8 و 9 خرداد ماه در سراسر كشور برگزار خواهد شد.
. [1394/03/02][ادامه مطلب]

نتایج آزمون Ept اردیبهشت ماه بر روی سایت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معانت سنجش و پذیرش گفت: نتایج آزمون Ept اردیبهشت ماه بر روی سایت English.iau.ac.ir قرار گرفته است.
. [1394/02/28][ادامه مطلب]

داوطلبان دوره دكتري تخصصي بدون آزمون مقالات و توليدات علمي خود را ارسال كنند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه داوطلباني كه در دوره دكتري تخصصي بدون آزمون سال 94 ثبت نام كرده اند، مي توانند از ساعت 14:00 امروز شنبه مورخ 19/02/94 با مراجعه به سايت www.azmoon.org فرم مربوطه را در قالب فايل word دريافت و اطلاعات مقالات و توليدات علمي خود را در قالب همان فرم به صورت يك فايل pdf ارسال كنند.
. [1394/02/19][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه 14 ارديبهشت ماه آغاز شد.
. [1394/02/16][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز يكشنبه مورخ 13/2/94 آغاز شد و تا روز يكشنبه 20 ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
. [1394/02/14][ادامه مطلب]

سيستم اعلام نتايج از طريق تلفن گويا راه اندازي شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: سيستم اعلام نتايج از طريق تلفن گويا راه اندازي شد تا داوطلبان بتوانند از طريق اين سيستم از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.
. [1394/02/07][ادامه مطلب]

داوطلبان فقط با شماره هاي جديد معاونت سنجش و پذيرش تماس بگيرند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: با توجه به راه اندازي مركز تماس جديد، از اين به بعد داوطلبان در صورت نياز مي بايست با شماره 4743-021 با ستادهاي پاسخگويي تلفني اين معاونت تماس بگيرند.
. [1394/02/06][ادامه مطلب]

اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1394/02/02][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه سي و يكم فروردین ماه آغاز شد.دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه سي و يكم فروردین ماه آغاز شد.
. [1394/02/02][ادامه مطلب]

مبناي طراحي سوال درس آيين دادرسي كيفري رشته حقوق اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: مبناي طراحي سوالات درس آيين دادرسي كيفري مجموعه حقوق در آزمون كارشناسي ارشد امسال، قانون آيين دادرسي كيفري جديد خواهد بود؛ لذا داوطلبان مي بايست مبناي مطالعه خود را قانون جديد قرار دهند.
. [1394/01/31][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه پذيرفته شدگان برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند
. [1394/01/29][ادامه مطلب]

آزمون كارشناسي ارشد در روزهاي هفتم تا نهم خرداد ماه سال جاري برگزار خواهد شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: آزمون سراسری كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي درروزهاي پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ هفتم، هشتم و نهم خرداد ماه سال جاري طبق برنامه اعلام شده قبلي برگزار خواهد شد.
. [1394/01/26][ادامه مطلب]

اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1394/01/22][ادامه مطلب]

اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1394/01/19][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از روز دوشنبه هفدهم فروردین ماه آغاز شد.
. [1394/01/18][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز دوشنبه مورخ 17/1/94 آغاز شد و تا شنبه 22 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
. [1394/01/18][ادامه مطلب]

اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1394/01/17][ادامه مطلب]

نتايج آزمون جامع علوم پايه و پيش كاروزي نوبت دوم سال 93 بر روي سايت قرار گرفت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتايج جامع آزمون جامع علوم پايه و پيش كاروزي نوبت دوم سال 93 كه در تاريخ 14 اسفندماه سال جاري برگزار شده بود بر روي سايت www.azmoon.net قرار گرفت.
. [1393/12/26][ادامه مطلب]

ثبت نام متقاضيان ادامه تحصيل دوره هاي كارشناسي بدون آزمون
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: براي رفاه حال متقاضيان ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي سايت ثبت نام براي نيمسال اول سال تحصيلي 95-94 از هم اكنون باز است و داوطلبان مي توانند جهت ثبت نام به سايت www.azmoon.org مراجعه كنند.
. [1393/12/25][ادامه مطلب]

داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي فقط تا فردا مهلت ثبت نام دارند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان علاقه مند به تحصيل در رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي سال 94 فقط تا ساعت 24:00 فردا چهارشنبه مورخ 20/12/93 فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/12/19][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه پذيرفته شدگان 7 رشتة دوره دكتري پژوهش محور
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرفته شدگان 7 رشته دكتري پژوهش محور مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مكان مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1393/12/19][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز يكشنبه هفدهم اسفند ماه آغاز شد.
. [1393/12/17][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه پذيرفته شدگان 60 رشتة دوره دكتري پژوهش محور
اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه پذيرفته شدگان 60 رشتة دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
. [1393/12/11][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه پذيرفته شدگان برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور
اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه پذيرفته شدگان برخي از رشته هاي دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
. [1393/12/10][ادامه مطلب]

زمان مصاحبه پذيرفته شدگان 13 رشته دوره دكتري پژوهش محور
اطلاعات مربوط به زمان مصاحبه پذيرفته شدگان 13 رشته دوره دكتري پژوهش محور بر روي سايت قرار گرفت
. [1393/12/05][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه سوم اسفند ماه آغاز شد.
. [1393/12/03][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز يكشنبه سوم اسفند ماه آغاز شد.
. [1393/12/03][ادامه مطلب]

اسامي دعوت شدگان به مصاحبه دكتري پژوهش محور امروز اعلام مي شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه متقاضياني كه براي دكتري پژوهش محور ثبت نام كرده اند، مي توانند امروز ساعت 14 با مراجعه به سايت www.azmoon.net از وضعيت خود مطلع شوند.
. [1393/12/02][ادامه مطلب]

داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، در آزمون سراسری ثبت‌نام کنند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: با توجه به اینکه برای آزمون سراسری سال‌94 به صورت مستقل هیچ آزمونی برگزار نمی‌شود. کلیه متقاضیانی که علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های با ازمون دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌بایست در آزمون سراسری سازمان سنجش اموزش کشور ثبت‌نام کنند.
. [1393/11/28][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز دوشنبه بيستم بهمن ماه آغاز شد.
. [1393/11/20][ادامه مطلب]

كلاسهاي تخصصي آمادگي آزمونهاي IELTS، TOFEL ، EPT برگزار مي شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش گفت: با توجه به درخواست متقاضيان آزمونهاي زبان انگليسي IELTS، TOFEL و EPT مبني بر تشكيل كلاس هاي استاندارد در اين سه آزمون، معاونت سنجش و پذيرش اقدام به تشكيل كلاس هاي تخصصي اين دوره ها نموده است.
. [1393/11/19][ادامه مطلب]

انتخاب رشته/محل براي مرحله تكميل ظرفيت دكتري تخصصي بهمن ماه اعلام نخواهد شد
دكتر علوي فاضل در پاسخ به سوالات بسياري از داوطلبان مقطع دكتري تخصصي جهت تكميل ظرفيت ، گفت: انتخاب رشته/محل مرحله تكميل ظرفيت دكتري تخصصي ويژه بهمن ماه نخواهيم داشت.
. [1393/11/18][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام آزمون EPT آغاز و تا روز جمعه 24/11/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/11/18][ادامه مطلب]

نتايج درخواست جابجايي هاي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري امروز اعلام مي شود
دكتر علوی فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج درخواست آندسته از پذيرفته شدگاني كه قبلاً در سايت www.azmoon.net جهت جابجايي در رشته/ محل موردنظر خود اقدام به ثبت نام نموده اند، امروز ساعت 15:00 اعلام خواهد شد.
. [1393/11/13][ادامه مطلب]

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در صحت و سلامت برگزار شد
دكتر علوی فاضل ضمن تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری آزمون چه در سطح معاونت سنجش و پذیرش و چه در حوزه های امتحانی گفت: آزمون دکتری تخصصی سال 94 در کمال صحت و سلامت برگزار شد و معاونت سنجش و پذیرش توانست با استفاده از نیروهای کارآمد و با تجربه خود بار دیگر در برگزاری آزمون درخشش از خود نشان دهد که من همینجا از همه آنان تشکر می کنم.
. [1393/11/11][ادامه مطلب]

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی نوبت صبح برگزار شد
دكتر علوی فاضل بعد از بازدید از حوزه علوم و تحقیقات گفت: آزمون دکتری تخصصی نوبت صبح با 52948 نفر داوطلب برگزار شد
. [1393/11/10][ادامه مطلب]

داوطلبان يك روز قبل از آزمون دكتري تخصصي حوزه امتحاني خود را شناسايي كنند
دكتر علوی فاضل با اعلام اين مطلب كه شناسايي حوزه امتحاني يك روز قبل از برگزاري استرس را از داوطلبان دور خواهد كرد، گفت: اگر داوطلبان يك روز قبل از آزمون حوزه خود را شناسايي كنند مي توانند با مديريت زمان در موعد مقرر در حوزه امتحاني خود حضور به هم رسانند.
. [1393/11/08][ادامه مطلب]

آزمون دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي روز جمعه برگزار خواهد شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه گفت: آزمون دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي (PHD) سال 1394 در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه مورخ 10/11/93 برگزار خواهد شد. داوطلبان می بایست با توجه به حوزه های امتحانی خود در محل های موردنظر حضور بهم رسانند.
. [1393/11/08][ادامه مطلب]

اسامي فارغ التحصيلان ممتاز رتبه هاي اول و دوم مقطع كارشناسي
جهت دريافت فايل به ادامه مطلب مراجعه كنيد.
. [1393/11/07][ادامه مطلب]
راهنماي فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي
جهت دريافت فايل به ادامه مطلب مراجعه كنيد.
. [1393/11/06][ادامه مطلب]تاريخ و چگونگي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون دكتري تخصصي 94
جهت دريافت فايل به ادامه مطلب مراجعه كنيد.
. [1393/11/05][ادامه مطلب]

اعلام نتايج پذيرش كارشناسي ارشد فارغ التحصيلان ممتاز و رتبه هاي اول و دوم مقطع كارشناسي
علوي فاضل گفت: نتايج دوره بدون آزمون كارشناسي ارشد ويژه فارغ التحصيلان ممتاز مقطع كارشناسي روز دوشنبه 06/11/93 اعلام خواهد شد.
. [1393/11/05][ادامه مطلب]

اعلام نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد
علوي فاضل گفت: نتايج تكميل ظرفيت نيمسال دوم آزمون كارشناسي ارشد سال 93 فردا دوشنبه مورخ 06/11/93 اعلام خواهد شد.
. [1393/11/05][ادامه مطلب]

فردا نتايج تكميل ظرفيت رشته هاي علوم پزشكي اعلام مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج تكميل ظرفيت نيمسال دوم رشته هاي علوم پزشكي آزمون سراسري سال 93 و آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 93 فردا دوشنبه مورخ 06/11/93 اعلام خواهد شد
. [1393/11/05][ادامه مطلب]

زمان و دريافت كارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دكتري تخصصي سال 94 اعلام شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: داوطلبان مي توانند از ساعت 11:00 صبح روز دوشنبه مورخ 06/11/93 با مراجعه به پايگاه اينترنتي معاونت سنجش و پذيرش به آدرس www.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات خود، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.
. [1393/11/05][ادامه مطلب]

اعلام نتايج رشته هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج كليه رشته هاي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي ساعت 17:00 امروز شنبه مورخ 04/11/93 اعلام خواهد شد
. [1393/11/04][ادامه مطلب]

اعلام نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسري رشته هاي غيرپزشكي و دامپزشكي
علوي فاضل گفت: نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسري رشته هاي غيرپزشكي و دامپزشكي نيمسال دوم امروز ساعت 17:00 اعلام خواهد شد
. [1393/11/04][ادامه مطلب]

سايت ثبت نام براي دكتري پژوهش محور باز است
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: سايت ثبت نام براي دكتري پژوهش محور باز است و تا روز يكشنبه مورخ 5/11/93 ادامه دارد، داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت تقاضاي خود اقدام كنند.
. [1393/11/04][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه آغاز شد.
. [1393/11/01][ادامه مطلب]

ثبت نام رشته هاي بدون آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته از امروز آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام براي رشته هاي بدون آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته از امروز سه شنبه مورخ 30/10/93 ساعت 14:00 آغاز شد.
. [1393/10/30][ادامه مطلب]

پايان ثبت نام مرحله تكميل ظرفيت رشته هاي گروه علوم پزشكي آزمون سراسري و كارشناسي ارشد ناپيوسته
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام دومين مرحله تكميل ظرفيت گروه علوم پزشكي آزمون سراسري و كارشناسي ناپيوسته 93 و كارشناسي ارشدناپيوسته ساعت 24:00 امشب مورخ 30/10/93 به پايان مي رسد.
. [1393/10/30][ادامه مطلب]

ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت رشته های گروه علوم پزشکی آزمون سراسری آغاز می شود
ثبت نام دومین مرحله تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی آزمون سراسری و کارشناسی ناپیوسته 93 از امروز ساعت 14 چهارشنبه مورخ 24/10/93 آغاز می شود و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت .
. [1393/10/24][ادامه مطلب]

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ناپیوسته آغاز می شود
علوی فاضل گفت: ثبت نام برای مرحله سوم تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 از ساعت 14 چهارشنبه مورخ 24/10/93 آغاز خواهد شد و تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.
. [1393/10/24][ادامه مطلب]

داوطلبان فقط تا روز شنبه براي انتخاب رشته تكميل ظرفيت آزمون سراسري نيمسال دوم فرصت دارند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 93 شركت كرده اند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام كنند. اين سامانه روز شنبه مورخ 20/10/93 بسته خواهد شد.
. [1393/10/17][ادامه مطلب]

ثبت نام رشته هاي كارشناسي بدون آزمون براي نيمسال دوم 93-94 تا روز شنبه 20 دي ماه ادامه دارد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: سامانه ثبت نام براي رشته هاي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته نيمسال دوم 93-94 تا روز شنبه مورخ 20/10/93 باز است. لذا داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/10/17][ادامه مطلب]

براي ثبت نام دوره اول دكتري پژوهش محور فقط تا شنبه فرصت باقيست
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: متقاضيان ادامه تحصيل در دوره هاي دكتري پژوهش محور تا پايان روز شنبه مورخ 20/10/93 فرصت دارند با مراجعه به سايت معاونت به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. لذا ساعت 24:00 روز شنبه به منزله پايان اولين دوره ثبت نام دكتري پژوهش محور محسوب مي شود.
. [1393/10/16][ادامه مطلب]

ساختمان قرنطینه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد
به نقل از خبرگزاری آنا: در جریان اجرای طرح تجمیع هفت پردیس دانشگاه آزاد اسلامی، ساختمان قرنطینه مرکزی معاونت سنجش و پذیرش این دانشگاه، با امکانات کامل رفاهی با حضور دکتر میرزاده و شماری از معاونانش افتتاح شد.
. [1393/10/16][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام آزمون آيلتس در دو ماژول آكادميك و جنرال از روز يكشنبه 14 دي آغاز شد.
. [1393/10/16][ادامه مطلب]

داوطلبان فقط تا روز شنبه براي ثبت نام جابجايي خود فرصت دارند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: داوطلباني كه با شركت در آزمونهاي سال 93 در دو مقطع كارشناسي ارشد يا دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي پذيرفته شده اند مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net نسبت به ثبت درخواست جابجايي خود اقدام كنند .
. [1393/10/15][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي تا 20 دي ماه تمديد شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد تا روز شنبه مورخ 20/10/93 تمديد شد. لذا داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/10/15][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي امشب به پايان مي رسد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد تا ساعت 24:00 امروز شنبه مورخ 13/10/93 به پايان خواهد رسيد. لذا داوطلباني كه تاكنون موفق به ثبت نام نشده اند، مي توانند در فرصت كوتاه باقي مانده اقدام به ثبت نام كنند.
. [1393/10/13][ادامه مطلب]

آزمون دكتري تخصصي در روز 10 بهمن ماه برگزار خواهد شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: آزمون دكتري تخصصي در روز جمعه مورخ 10/11/93 در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
. [1393/10/08][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام آزمون EPT از امروز يكشنبه 07/10/93 آغاز و تا پنجشنبه 18/10/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/10/07][ادامه مطلب]

از انتقادات دلسوزانه براي ارتقاء كيفيت تحصيلات تكميلي استقبال مي كنيم
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: انتقاد در هر جامعه اي نشانه سلامت، شادابي و سازندگي است و ما از هرگونه انتقاد در زمينه كيفيت تحصيلات تكميلي استقبال مي كنيم.
. [1393/10/07][ادامه مطلب]

آخرين فرصت ثبت نام دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي تا پايان امروز
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام براي آزمون دكتري تا ساعت 24امشب(6دي ماه ) ادامه خواهد داشت و اين آخرين فرصت براي ثبت نام متقاضيان اين مقطع خواهد بود. لذا با توجه به عدم تمديد دوباره از داوطلبان مي خواهيم هرچه سريعتر در فرصت باقي مانده ثبت نام خود را انجام دهند.
. [1393/10/06][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای آزمون هاي دكتري تا روز شنبه مورخ 6 دي ماه و كارشناسي ارشد تا روز شنبه مورخ 13 دي ماه تمديد شد. لذا داوطلبان اين دو مقطع مي توانند با توجه به زمان هاي اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/10/01][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام آزمون آيلتس در دو ماژول آكادميك و جنرال از امروز شنبه 29 آذر آغاز شد.
. [1393/09/29][ادامه مطلب]

فرصت ثبت نام آزمون هاي كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي روبه پايان است
دكتر علوي فاضل با بيان اينكه ما به پايان آذرماه نزديك مي شويم از داوطلبان آزمونهاي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي خواست هرچه سريعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند و ثبت نام خود را به روزهاي آخر موكول نكنند.
. [1393/09/26][ادامه مطلب]

فارغ التحصيلان ممتاز از سال 91 مي توانند در دوره هاي بدون آزمون كارشناسي ارشد ثبت نام كنند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: كليه فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامي از سال 91 مي توانند در دوره هاي بدون آزمون مقطع كارشناسي ارشد ثبت نام كنند.
. [1393/09/25][ادامه مطلب]

ثبت نام دوره هاي دكتري تخصصي آموزشي-پژوهشي و پژوهش محور به طور همزمان ادامه دارد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: داوطلبان ادامه تحصيل در مقطع دكتري تخصصي درنظر داشته باشند كه هم اكنون ثبت نام دوره هاي آموزشي-پژوهشي و پژوهش محور بطور همزمان امكان پذير است؛ لذا علاقه مندان امكان شركت در هر دو دوره را دارند.
. [1393/09/23][ادامه مطلب]

متقاضيان دوره هاي بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي بايد در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل شده باشند
متقاضيان دوره هاي بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي بايد در زمان ثبت نام در اين دوره در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل شده باشند
. [1393/09/18][ادامه مطلب]

در دوره هاي بدون آزمون مقطع كارشناسي ارشد بايد شرط تجانس رعايت شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: داوطلبان علاقه مند به تحصيل در دوره هاي بدون آزمون مقطع كارشناسي ارشد بايد در رشته همنام و متجانس دوره كارشناسي خود ثبت نام كند.
. [1393/09/17][ادامه مطلب]

حمایت از دانشجویان باعث توسعه فرآیندهای علمی و ارتقای جایگاه دانش می شود
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده توسعه تحصیلات تکمیلی را از مهمترین مصوبات هیات امنای کردستان خواند و گفت: مجوز ایجاد مقطع تحصیلات تکمیلی در هر رشته ای که توانایی اجرای آن در استان وجود داشته باشد، صادر می شود.
. [1393/09/16][ادامه مطلب]

داوطلبان ادامه تحصيل مقطع كارشناسي ارشد مي توانند تا 100 رشته/محل را انتخاب كنند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: داوطلبان ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي مي توانند با توجه به علاقه و بدون درنظر گرفتن رشته تحصيلي مقطع كارشناسي خود، در يك مجموعه تا حداكثر 100 رشته محل را انتخاب كنند.
. [1393/09/16][ادامه مطلب]

امكان انتخاب محل ها در مقطع دكتري تخصصي از بيست به چهل محل افزايش يافت
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: به منظور رفاه حال داوطلبان و افزايش قدرت انتخاب آنها در مقطع دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي، امكان انتخاب از بيست محل به چهل محل افزايش يافت. لذا داوطلبان مي توانند يك رشته را حداكثر در چهل محل انتخاب كنند.
. [1393/09/15][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام آزمون EPT از روز چهارشنبه 12/9/93 آغاز و تا پنجشنبه 20/9/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/09/15][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد از امروز بعدازظهر آغاز مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد از امروز ساعت 18:00 آغاز مي شود و تا پايان آذرماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/09/10][ادامه مطلب]

اعلام نتايج جابجايي هاي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تا پايان دي ماه
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: اسامي داوطلباني كه براي جابجايي در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي بر روي وب سايت www.azmoon.net ثبت نام كرده اند در دي ماه سال جاري اعلام خواهد شد.
. [1393/09/10][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام آزمون آيلتس در دو ماژول آكادميك و جنرال از امروز دوشنبه 10 آذر آغاز شد.
. [1393/09/10][ادامه مطلب]

انتصابات در دانشگاه آزاد اسلامي منطبق بر تخصص ها صورت مي گيرد
آقاي دانيالي مشاور و مديركل انتصابات دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر به روابط عمومي دانشگاه، گفت: انتخاب رؤساي واحدها، معاونين و روساي دانشكده هاي دانشگاه آزاد اسلامي منطبق بر تخصص ها صورت مي گيرد و در اين مورد تلاش مي شود از افرادي كه هم در حوزه مديريتي داراي شايستگي هستند و هم در رشته خود تخصص دارند استفاده شود.
. [1393/09/08][ادامه مطلب]

انتقادها و دلواپسی‌ها علیه دانشگاه آزاد مورد تأیید مراجع نیست
به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر طه هاشمی با اشاره به استقبال گرم مراجع از رئیس و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سفر به قم نشان داد هجمه‌ها و انتقادهایی که برخی دلواپسان علیه دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کردند، فقط و فقط نشأت‌گرفته از مواضع سیاسی برخی جریان‌هاست
. [1393/09/08][ادامه مطلب]

فهرست رشته محلهاي آزمون هاي كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي منتشر شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام از داوطلبان براي آزمون هاي دكتري تخصصي و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي به ترتيب از روزهاي يكشنبه مورخ 9 آذر ماه و دوشنبه 10 آذر ماه آغاز خواهد شد.
. [1393/09/05][ادامه مطلب]

توسعه تحصیلات تکمیلی بدون جذب هیات علمی ابتر می‌ماند
دعاگویی تاکید کرد : روابط عمومی‌ها با موج تحولات دانشگاه همراه شوند/ توسعه تحصیلات تکمیلی بدون جذب هیات علمی ابتر می‌ماند
. [1393/09/05][ادامه مطلب]

تيم فوتسال معاونت سنجش و پذيرش قهرمان مسابقات كاركنان سازمان مركزي دانشگاه آزاد شد
تيم فوتسال کارکنان معاونت سنجش و پذيرش كه در سالهاي گذشته جزء برترين ها در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي بوده است، توانست در فينال اين بازيها تيم معاونت اداري مالي سازمان مركزي را با نتيجه سه بر يك شكست دهد.
. [1393/09/05][ادامه مطلب]

تيم فوتسال معاونت سنجش و پذيرش به فينال مسابقات كاركنان سازمان مركزي راه يافت
تيم فوتسال معاونت سنجش و پذيرش كه در سالهاي اخير توانسته جزء تيم هاي موفق در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي باشد، توانست با پيروزي پنج بر چهار، بر تيم حراست سازمان مركزي به مرحله فينال مسابقات كاركنان سازمان مركزي راه يابد.
. [1393/09/02][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه 18 آبان ماه آغاز شد.
. [1393/08/18][ادامه مطلب]

کلاسهای تخصصی آمادگی آزمونهای IELTS، TOFEL، EPT برگزار می شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به درخواست متقاضیان آزمونهای زبان انگلیسی IELTS، TOFEL و EPTمبنی بر تشکیل کلاس های آمادگی استاندارد در این سه آزمون، معاونت سنجش و پذیرش اقدام به تشکیل کلاس های تخصصی این دوره ها نموده است.
. [1393/08/18][ادامه مطلب]

استانداردهاي آموزشي در رشته/محل هاي جديد مقاطع تحصيلات تكميلي بايد رعايت گردد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: استانداردهاي آموزشي بايد در رشته/محل هاي جديد در مقاطع تحصيلات تكميلي مورد توجه واحدها قرار گرفته و گروه هاي آموزشي بايد به مقررات آموزشي پايبند باشند.
. [1393/08/10][ادامه مطلب]

نتايج مرحله تكميل ظرفيت رشته هاي گروه علوم پزشكي امروز اعلام مي شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اسامي پذيرفته شدگان مرحله تكميل ظرفيت علوم پزشكي امروز چهارشنبه مورخ 7/8/93 رأس ساعت 16:00 اعلام مي شود.
. [1393/08/07][ادامه مطلب]

واحدهای دانشگاهی در ثبت نام ها پایبند آیین نامه های آموزشی باشند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاهی درنظر داشته باشند برای ثبت نام پذیرفته شدگانی که درخواست جابه جایی آنها موافقت شده به آیین نامه های آموزشی پایبند باشند و براساس آنها عمل کنند.
. [1393/08/07][ادامه مطلب]

شرکای اقتصادی دانشگاه های غیرانتفاعی بی کیفیت از ضرر اقتصادی خشمگینند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برخی از شرکای اقتصادی دانشگاههای غیرانتفاعی که از کیفیت علمی پایینی برخوردارند از ضرر اقتصادیشان که ناشی از عدم توان جذب داوطلب برای تحصیلات تکمیلی است، ناراضی و خشمگینند.
. [1393/08/05][ادامه مطلب]

نتایج درخواستهای جابجایی داوطلبان امروز ساعت 16:00 اعلام می شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج درخواستهای جابجایی داوطلبانی که تا پایان وقت روز شنبه 3/8/93 در سامانه معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net ثبت نام کرده اند، امروز دوشنبه 5/8/93 ساعت 16:00 اعلام می شود.
. [1393/08/05][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT از امروز آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام آزمون زبان EPT از امروز یکشنبه 4 آبان ماه آغاز شد و تا روز پنجشنبه 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
. [1393/08/04][ادامه مطلب]

سامانه ثبت نام رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون باز است
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سایت معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org برای ثبت نام بهمن ماه رشته های کاردانی پیوسته، ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باز است و داوطلبان می توانند با مراجعه به آن نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
. [1393/08/03][ادامه مطلب]

ثبت نام تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای رشته های گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه مورخ 3/8/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/07/30][ادامه مطلب]

معاونت سنجش و پذیرش به محل سازمان مرکزی دانشگاه در پونک انتقال یافت
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: محل استقرار معاونت سنجش و پذیرش از خیابان پاسداران به محل سازمان مرکزی دانشگاه در پونک منتقل شد.
. [1393/07/30][ادامه مطلب]

درخواست برای جابجایی داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری همچنان پذیرفته می شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان پذیرفته شده مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در صورت تمایل می توانند درخواست جابجایی خود را در سایت www.azmoon.net ثبت کنند.
. [1393/07/28][ادامه مطلب]

ثبت نام برای دکتری تخصصی پژوهش محور همچنان ادامه دارد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای دوره های دکتری تخصصی پژوهش محور (phd by research) همچنان ادامه دارد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
. [1393/07/28][ادامه مطلب]

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترا تخصصی اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: نتایج تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد و دکترا تخصصی ازساعت 17 امروز یکشنبه مورخ 27/7/93 اعلام شد
. [1393/07/27][ادامه مطلب]

نتایج آزمون های عملی پروتز دندان و موسیقی اعلام شد
علوی فاضل با اعلام این خبر گفت : نتایج آزمون عملی رشته کارشناسی ناپیوسته پروتز دندان و کارشناسی پیوسته موسیقی اعلام شد .
. [1393/07/27][ادامه مطلب]

نتایج آزمون های عملی کارشناسی ارشدکارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی اعلام شد
علوی فاضل ضمن اعلام این خبر گفت : نتایج آزمون عملی کارگردانی نمایش و نوازنگی ساز جهانی اعلام شد .
. [1393/07/27][ادامه مطلب]

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی و رشته های غیرپزشکی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای رشته های گروه علوم پزشکی و رشته های غیرپزشکی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه مورخ 26/7/93 آغاز و تا روز چهارشنبه مورخ 30/7/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/07/26][ادامه مطلب]

نتایج درخواستهای جابجایی داوطلبان اعلام شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج درخواستهای جابجایی داوطلبانی که تا پایان وقت روز سه شنبه 22/7/93 در سامانه معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.net ثبت نام کرده اند، اعلام شد.
. [1393/07/24][ادامه مطلب]

ثبت نام رشته محل هاي جديد مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي تا فردا تمديد شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام در رشته محل هاي جديد مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي كه ديشب به پايان رسيده بود براي آن دسته از داوطلباني كه موفق به ثبت نام نشده اند تا فردا دوشنبه مورخ 21/7/93 تمديد شد.
. [1393/07/20][ادامه مطلب]

جدول واحدهاي جامع دانشگاه آزاد اسلامي
جهت دريافت فايل به ادامه مطلب مراجعه كنيد.
. [1393/07/19][ادامه مطلب]

امکان تحصیل پذیرفته‌شدگان ارشد و دکتری دانشگاه آزاد در محل زندگی خود در رشته‌های جدید
به نقل از خبرگزاری آنا:معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد و دکتری نیمسال دوم این دانشگاه در نیمسال اول و امکان تحصیل پذیرفته‌شدگان ارشد و دکتری در محل زندگی خود در رشته‌های جدید و حذف زمانبندی پذیرش متقاضیان دکتری پژوهش محور خبر داد.
. [1393/07/19][ادامه مطلب]

ثبت تقاضا براي تحصيل در دوره دكتري پژوهش محور محدوديت زماني ندارد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام و تقاضا براي تحصيل در دوره هاي پژوهش محور محدوديت زماني ندارد و هر داوطلب مي تواند در طول سال در هر زماني كه طرح خود را با استاد راهنما هماهنگ كرد، در سايت معاونت سنجش و پذيرش ثبت نام كند، لذا سايت www.azmoon.org براي ثبت تقاضاي داوطلبان دكتري پژوهش محور همواره باز خواهد بود.
. [1393/07/19][ادامه مطلب]

كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكتري نيمسال دوم مي توانند در نيمسال اول ثبت نام كنند
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد و دكترايي كه در ذيل كارنامه آنها عبارت «ثبت نام و شروع تحصيل در نيمسال دوم» درج شده است ، با ظرفيت سازي انجام شده اين امكان براي آنها بوجود آمد كه بتوانند در نيمسال اول مهرماه مشغول به تحصيل شوند.
. [1393/07/16][ادامه مطلب]

پذيرش در رشته محل هاي جديد مقاطع دكتري تخصصي و كارشناسي ارشد آغاز شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذيرش در رشته محل هاي جديد مقاطع دكتري تخصصي و كارشناسي ارشد از ظهر امروز سه شنبه 15 مهرماه آغاز و تا روز شنبه مورخ 19/7/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/07/15][ادامه مطلب]

هر فرد فقط یک بار می ‌تواند در دوره‌های دکتری تخصصی پژوهش محور ثبت نام کند
توضیحات مهم معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با دوره دکتری تخصصی پژوهش محور
. [1393/07/14][ادامه مطلب]

ثبت نام دوره هاي دكتري تخصصي پژوهش محور آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش وپذيرش گفت: ثبت نام دوره هاي دكتري تخصصي پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامي ازساعت 16 روز سه شنبه مورخ 8/7/93 آغاز و تا روزيكشنبه 27مهرماه ادامه خواهد داشت. متقاضيان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/07/08][ادامه مطلب]

دکتر میرزاده: مخالفان توسعه دانشگاه آزاداسلامی مصالح کشور را زیر پا می‌گذارند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با انتقاد از تنگ‌نظران، گفت: امروز کسانی می‌خواهند جلوی توسعه دانشگاه آزاداسلامی را بگیرند که حاضرند به خاطر عقده‌های سیاسی، مصالح کشور را زیر پا بگذارند.
. [1393/07/05][ادامه مطلب]

دکتر نجفی: افزایش پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد کاملا قانونی است
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به بررسی بورسیه‌های غیرقانونی در وزارت علوم اظهار داشت: تعیین تکلیف ۴۸۰ تن از این افراد به هیات امنای دانشگاه‌ها واگذار شده است.
. [1393/07/05][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامي آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: ثبت نام آزمون EPT روز سه شنبه 1/7/93 آغاز و تا پنجشنبه 10/7/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/07/02][ادامه مطلب]

امروز اسامي دوره هاي كارشناسي ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: اسامي پذيرفته شدگان دوره هاي كارشناسي ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي تا ساعت 18:00 امروز دوشنبه مورخ 31/6/93 اعلام خواهد شد. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتيجه خود مطلع شوند.
. [1393/06/31][ادامه مطلب]نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي تا ساعت 19:00 امروز شنبه مورخ 29/6/93 اعلام مي شود. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتيجه خود مطلع شوند.
. [1393/06/29][ادامه مطلب]

نتايج رشته هاي با آزمون مقطع كارشناسي ناپيوسته تا ساعت 19:00 اعلام مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج رشته هاي با آزمون مقطع كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي تا ساعت 19:00 امروز شنبه مورخ 29/6/93 اعلام مي شود. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتيجه خود مطلع شوند.
. [1393/06/29][ادامه مطلب]


اسامی پذیرفته شدگان مرحله انتخاب مجدد دکترای تخصصی تا ساعت 17:00 اعلام می شود
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت محلهای جدید در مقطع دکترای تخصصی شرکت کرده اند، میتوانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.
. [1393/06/26][ادامه مطلب]

قابل توجه متقاضيان نقل و انتقالات حائز شرايط سهميه ايثارگران، كاركنان و اعضاي هيأت علمي
قابل توجه متقاضيان نقل و انتقالات حائز شرايط سهميه ايثارگران، كاركنان و اعضاي هيأت علمي
. [1393/06/25][ادامه مطلب]

مهلت انتخاب محل هاي جديد مقطع كارشناسي ارشد تا روز سه شنبه تمديد شد
دكتر علوي فاضل در گفتگو با روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش، گفت: انتخاب محل هاي جديد براي داوطلبان مقطع كارشناسي ارشد تا روز سه شنبه مورخ 25/6/93 تمديد شد. داوطلبان مي توانند در فرصت ايجاد شده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/06/24][ادامه مطلب]

دانشگاه آزاد اسلامی با بيش از 25000 هزار دكتري و بورسيه ظرفيت پذيرش در دوره هاي دكتري در رشته/محل هاي جديد را داراست
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از 25000 هزار دكتري و بورسيه ظرفيت پذيرش و تشكيل كلاس در رشته محل هاي جديد را داراست و درست براساس همين ظرفيت است كه مجوز رشته/محل هاي جديد به اين دانشگاه داده شده است.
. [1393/06/24][ادامه مطلب]

مهلت انتخاب محل هاي جديد مقطع دكتري تخصصي تا پايان روز دوشنبه تمديد شد
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي گفت: انتخاب محل هاي جديد براي داوطلبان مرحله دكتري تا روز دوشنبه مورخ 24/6/93 تمديد شد. داوطلبان در فرصت به دست آمده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
. [1393/06/23][ادامه مطلب]

انتخاب مجدد در مقطع كارشناسي ارشد باعث حذف قبولي در مرحله اول نمي شود
دكتر علوي فاضل گفت: پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد در صورتيكه در مرحله انتخاب رشته هاي مجدد ثبت نام كنند، قبولي آنها در مرحله اول حفظ خواهد شد.
. [1393/06/23][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال از امروز آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال از امروز يكشنبه مورخ 23/6/93 آغاز شد.
. [1393/06/23][ادامه مطلب]

سايت ثبت نام رشته هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون باز مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: سايت ثبت نام رشته هاي كارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون از امروز شنبه مورخ 22/6/93 از ساعت 18:00 باز مي شود.
. [1393/06/22][ادامه مطلب]
داوطلبان شناسه انتخاب رشته خود را از سايت سازمان سنجش كشور دريافت كنند
داوطلبان شناسه انتخاب رشته خود را از سايت سازمان سنجش كشور دريافت كنند
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

نتايج رشته هاي با آزمون مقاطع كارداني، كارشناسي و دكتري حرفه اي امروز اعلام شد
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: نتايج رشته هاي با آزمون مقاطع كارداني، كارشناسي و دكتري حرفه اي امروز پنجشنبه 20/6/93 ساعت 15:00 اعلام شد.
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

امكان انتخاب محل هاي جديد براي داوطلبان مقطع كارشناسي ارشد تا دوشنبه فراهم شد
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با توجه به ظرفيت در محل هاي جديد شركت كنندگان آزمون كارشناسي ارشد مي توانند تا روز دوشنبه مورخ 24/6/93 ، بيست انتخاب داشته و آن را در سايت www.azmoon.org ثبت نمايند.
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

فرصت براي انتخاب محل هاي جديد مقطع دكتري تخصصي تا يكشنبه ادامه دارد
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي گفت: امكان انتخاب محل هاي جديد براي داوطلبان مرحله دكتري تا يكشنبه مورخ 23/6/93 ادامه دارد و آنها مي توانند بيست محل دانشگاهي را انتخاب و در سايت ثبت نام كنند.
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

آزمون EPT فردا جمعه مورخ 21/6/93 برگزار خواهد شد
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي گفت: آزمون استاندارد انگليسي EPT روز جمعه مورخ 21/6/93 برگزار خواهد شد. در اين آزمون 1274 نفر داوطلب شركت خواهند كرد.
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

پذیرش دکترای پژوهش‌محور/ نحوه ثبت‌نام در دانشکده خبر دانشگاه آزاد
به نقل از خبرگزاري آنا : پذیرش دکترای پژوهش‌محور/ نحوه ثبت‌نام در دانشکده خبر دانشگاه آزاد
. [1393/06/20][ادامه مطلب]

امکان قبولي برای داوطلبان مقطع دکتری تخصصی در محل هاي جديد فراهم شد
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با توجه به ایجاد محل های جدید در اكثر رشته هاي مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرايط می توانند در انتخاب اين محل ها ثبت نام نموده و پذيرفته شوند.
. [1393/06/19][ادامه مطلب]


اسامي پذيرفته شدگان دكتري تخصصي امروز ساعت 19:00 اعلام مي شود
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: اسامي پذيرفته شدگان 196 رشته دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي امروز سه شنبه ساعت 19:00 مورخ 18/6/93 اعلام مي شود داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتيجه خود مطلع شوند.
. [1393/06/18][ادامه مطلب]

براي ثبت نام و واريز وجه صرفاً به واحد دانشگاهي محل پذيرش مراجعه كنيد
كليۀ پذيرفته شدگان در رشته هاي با آزمون و بدون آزمون جهت ثبت نام و واريز وجه فقط به واحد دانشگاهي محل پذيرش مراجعه كنند
. [1393/06/17][ادامه مطلب]

دانشگاه آزاد اسلامي امكان ادامه تحصيل دانشجويان اخراج شده از دانشگاه هاي نروژ را فراهم مي كند
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر كه اخراج دانشجويان از دانشگاه نروژ عملي غيرانساني است، گفت: اين اقدام در دنياي علم هيچ مشروعيتي نداشته و باعث ايجاد محدوديت براي جواناني مي شود كه هدفشان كسب علم و دانش است.
. [1393/06/17][ادامه مطلب]

دانشگاه آزاد جایگاه خود را پیدا کرده است/ با تجمیع کنکور مخالفیم
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت وگوی مفصل با ایرنا: دانشگاه آزاد جایگاه خود را پیدا کرده است/ با تجمیع کنکور مخالفیم
. [1393/06/17][ادامه مطلب]

اسامي پذيرفته شدگان كارشناسي پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون فردا اعلام خواهد شد
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: اسامي پذيرفته شدگان كارشناسي پيوسته و ناپيوسته فردا دوشنبه مورخ 17/6/93 ساعت 14:00 از طريق سايت www.azmoon.com اعلام خواهد شد.
. [1393/06/16][ادامه مطلب]

داوطلبان صبور باشند و اخبار را پيگيري كنند
در راستای تعویق زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی عنوان شد: داوطلبان صبور باشند و اخبار را پيگيري كنند
. [1393/06/13][ادامه مطلب]

آزمون جامع علوم پايه پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و پيش كارورزي در حال برگزاري است
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: آزمون جامع علوم پايه پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و پيش كارورزي در تهران، شيراز،اصفهان، مشهد و تبريز امروز رأس ساعت 9:00 آغاز شد و هم اكنون در حال برگزاري است.
. [1393/06/13][ادامه مطلب]

خبر انتصاب دكتر علوي فاضل به سمت مدير روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي صحت ندارد
روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش اعلام كرد: خبر انتصاب دكتر علوي فاضل معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد با حفظ سمت به عنوان رييس روابط عمومي دانشگاه آزاد كذب محض است و رياست اين معاونت به عنوان رييس روابط عمومي انتخاب نشده است.
. [1393/06/12][ادامه مطلب]

براي اولين بار آزمون جامع علوم پايه پزشكي و كارورزي امسال توسط دانشگاه آزاد اسلامي برگزار مي شود
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: با توجه به تجربه خوب و قابل قبول معاونت سنجش و پذيرش در زمينه برگزاري آزمون هاي مختلف در سراسر كشور، امسال براي اولين بار برگزاري آزمون جامع علوم پايه پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و پيش كارورزي به دانشگاه آزاد اسلامي محول شده است.
. [1393/06/12][ادامه مطلب]

آزمون جامع علوم پايه پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و پيش كارورزي برگزار خواهد شد
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: آزمون جامع علوم پايه پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي و پيش كارورزي در روز پنجشنبه مورخ 13/6/93 بطور همزمان در تهران، شيراز، اصفهان، مشهد و تبريز برگزار خواهد شد.
. [1393/06/11][ادامه مطلب]

در جلسه اي حسن روابط ميان مؤسسه IDP با دانشگاه آزاد اسلامي مورد تأكيد قرار گرفت
وضعيت برگزاري آزمون آيلتس در ايران مورد بررسي و تبادل نظر قرار گرفت.
. [1393/06/10][ادامه مطلب]

افزايش تعداد رشته محل هاي جديد، عامل به تعويق افتادن زمان اعلام نتايج ارشد و دكتري
دکتر علوی فاضل به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به افزايش 286 رشته/محل جديد و ايجاد فرصت مجدد براي داوطلبان، اعلام اسامي كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي در چند روز آينده انجام مي شود.
. [1393/06/09][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت : از امروز شنبه 08/06/93 ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك آغاز شد.
. [1393/06/08][ادامه مطلب]

دعوت از زنان خانه دار براي ادامه تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي
دکتر علوی فاضل ضمن پيشنهاد به خانم هاي خانه دار مبني بر اينكه فرصت ادامه تحصيل را از دست ندهند، به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش گفت: بانوان خانه دار مي توانند در رشته هاي جديد دانشگاه آزاد اسلامي كه براي خانم هاي خانه دار طراحي و تدوين شده است، ثبت نام كنند.
. [1393/06/08][ادامه مطلب]

پذيرش دانشجو در 286 رشته در مقاطع كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي فراهم شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش گفت: پذيرش دانشجو در 286 رشته كليه مقاطع تحصيلي در دانشگاه آزاد اسلامي فراهم شده است كه از امروز تا روزهاي آينده به تدريج امكان ثبت نام هر مقطع براي داوطلبان ايجاد خواهد شد.
. [1393/06/05][ادامه مطلب]

نحوه پذیرش خبرنگاران در دانشکده خبر دانشگاه آزاد
به نقل از ايسنا معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام نحوه پذیرش و رشته‌های دانشکده خبر گفت: این دانشگاه در دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه امسال در 10 رشته مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری دانشجو پذیرش خواهد کرد.
. [1393/06/05][ادامه مطلب]

ناگفته‌های تجمیع واحدهای علوم تحقیقات دانشگاه آزاد/ سرنوشت مدارک دانشجویان
در گفتگو با مهر اعلام شد: ناگفته‌های تجمیع واحدهای علوم تحقیقات دانشگاه آزاد/ سرنوشت مدارک دانشجویان
. [1393/06/05][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT آغاز شد
دکتر علوي فاضل معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر به روابط عمومی گفت: ثبت نام آزمون زبان انگليسي EPT از امروز دوشنبه مورخ 3/6/93 آغاز شد و تا پنجشنبه 13/6/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/06/03][ادامه مطلب]

امکان انتخاب رشته مجدد در رشته های با آزمون سراسري سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذيرش گفت: با توجه به درخواست برخی از داوطلبان و در راستای تکریم ارباب رجوع، امکان اصلاح و انتخاب رشته مجدد در رشته های با آزمون سراسري سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد.
. [1393/06/02][ادامه مطلب]

ثبت نام رشته هاي بدون آزمون و با آزمون مقاطع كارداني،كارشناسي و دكتري حرفه اي تمديد شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت : ثبت نام رشته هاي بدون آزمون و با آزمون مقاطع كارداني، كارشناسي و دكتري حرفه اي تا روز سه شنبه مورخ 04/06/93 تمديد شد.
. [1393/06/01][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت : ثبت نام آزمون زبان انگليسي آيلتس آكادميك از امروز دوشنبه 27/5/93 آغاز شد.
. [1393/05/27][ادامه مطلب]

ثبت نام رشته هاي با آزمون كارشناسي ناپيوسته از شنبه آغاز شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت : ثبت نام رشته هاي با آزمون كارشناسي ناپيوسته از ساعت 11:00 صبح امروز شنبه مورخ 25/5/93 آغاز شد و تا روز شنبه مورخ 1/6/93 ادامه خواهد داشت .
. [1393/05/25][ادامه مطلب]

نحوه انتخاب رشته داوطلبان دانشکده خبر همزمان با اعلام نتایج
دکتر علوی فاضل درباره چگونگی و نحوه پذیرش دانشجو در دانشکده خبر دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی را ارائه داد. این دانشکده قرار است پس از کسب مجوز از شورای گسترش وزارت علوم در رشته‌های مصوب جدید، از مهر امسال دانشجو پذیرش کند.
. [1393/05/22][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون سراسری سال ۹۳ دانشگاه آزاد از ۲۱ مرداد ماه/ ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون محدودیتی ندارد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام با آزمون و بدون آزمون داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۹۳ از ۲۱ مرداد ماه تا یکم شهریور ماه سال جاری خبر داد.
. [1393/05/20][ادامه مطلب]

ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارشناسي از روز سه شنبه مورخ 21/05/93 آغاز خواهد شد
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام براي مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته از صبح روز سه شنبه مورخ 21/5/93 آغاز خواهد شد و تا شنبه مورخ 01/06/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/05/19][ادامه مطلب]

ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته از روز سه شنبه مورخ 21/5/93 آغاز و تا روز شنبه مورخ 1/6/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/05/19][ادامه مطلب]

انتخاب رشته داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 93 براي رشته هاي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي
دكتر علوي فاضل به روابط عمومي مركز آزمون گفت: انتخاب رشته داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 93 از روز سه شنبه مورخ 21/5/93 آغاز و تا روز شنبه 1 شهريورماه ادامه خواهد داشت.
. [1393/05/19][ادامه مطلب]

آغاز ثبت نام آزمون آيلتس شهرستانهاي رشت و شيراز
ثبت نام آزمون آكادميك آيلتس (IELTS) شهرستانهاي رشت و شيراز از امروز دوشنبه مورخ 13/05/93 آغاز شد.
. [1393/05/13][ادامه مطلب]

آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد از ۲۱ مردادماه/داوطلبان ۲۰ انتخاب دارند
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با آنا خبر داد: آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد از ۲۱ مردادماه/داوطلبان ۲۰ انتخاب دارند
. [1393/05/12][ادامه مطلب]

براي جلوگيري از خروج نخبگان از كشور مديريت جهادي با عزم ملي نياز است
دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: در سال هاي اخير نخبگان زيادي براي ادامه تحصيل از كشور خارج شدند كه اين موضوع باعث از دست رفتن سرمايه هاي انساني شده است.
. [1393/05/01][ادامه مطلب]

طرح تجمیع یک جهش ده ساله در توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در ده ماه است
طرح تجمیع واحدها و پردیس های علوم و تحقیقات که ابلاغ شد، یک جهش ده ساله در توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می شود که در ظرف ده ماه صورت گرفته است.
. [1393/04/31][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
ثبت نام آزمون زبان انگليسي آيلتس در دو ماژول آكادميك و جنرال از امروز دوشنبه مورخ 30/4/93 آغاز شد
. [1393/04/30][ادامه مطلب]

انتصاب اعضای جدید هیات گزینش سازمان مرکزی
با صدور حکمی از سوی رییس دانشگاه آزاد صورت گرفت؛ انتصاب اعضای جدید هیات گزینش سازمان مرکزی
. [1393/04/24][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون EPT از امروزآغاز شد
دکتر علوي فاضل معاون دانشگاه و رييس مركز آزمون با اعلام اين خبر به روابط عمومی آزمون گفت: ثبت نام آزمون زبان انگليسي EPT از امروز چهارشنبه مورخ 18/4/93 آغاز و تا سه شنبه 31/4/93 ادامه خواهد داشت.
. [1393/04/18][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
دكتر مجتبي علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام آزمون آيلتس در دو ماژول آكادميك و جنرال از امروز سه شنبه مورخ 17/4/93 آغاز شد.
. [1393/04/17][ادامه مطلب]

با هم افزايي فكري واحدها امكان افزايش ظرفيت تحصيلات تكميلي را داريم
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي تأكيد كرد: يكي از خروجي هاي توسعه كيفي دانشگاه آزاد اسلامي بايد تصويب رشته هاي جديد در دو مقطع كارشناسي ارشد و دكترا باشد.
. [1393/04/16][ادامه مطلب]

رئیس مرکز آزمون اعلام کرد: جزئیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های دانشگاه آزاد
جزئیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های دانشگاه آزاد/ امکان شکایت داوطلب از حکم صادره
. [1393/04/16][ادامه مطلب]

اولين جلسه هيات بدوي رسيدگي به تخلفات داوطلبان آزمونهاي دانشگاه آزاد برگزار شد
اولين جلسه هيات بدوي رسيدگي به تخلفات داوطلبان آزمونهاي سراسري دانشگاه آزاد اسلامي در سال 93 در مركز آزمون برگزار شد.
. [1393/04/15][ادامه مطلب]

جدول زمان بندي مصاحبه 11 رشتۀ دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
دکتر علوي فاضل با اعلام این خبر كه جدول زمانبندي 11 رشته دكتري تخصصي (PHD) بر روي سايت www.azmoon.net قرار گرفت به روابط عمومی مركز آزمون گفت: زمان مصاحبه 11 رشته دكتري تخصصي اعلام شد و دعوت شدگان مي توانند با مراجعه به سايت از زمان دقيق مصاحبه خود آگاه شوند.
. [1393/04/03][ادامه مطلب]

ثبت نام آزمون آيلتس آكادميك و جنرال آغاز شد
ثبت نام آزمون زبان انگليسي آيلتس (IELTS) آكادميك و جنرال از روز يكشنبه 1/4/93 آغاز شد.
. [1393/04/03][ادامه مطلب]

شوراي راهبردي سنجش و پذيرش دانشجو تشكيل شد
دکتر علوي فاضل با اعلام این خبر كه شوراي راهبردي سنجش و پذيرش دانشجو براساس تدبير رياست دانشگاه تشكيل شد به روابط عمومي گفت: اين شورا با هدف كيفي سازي فرآيند پذيرش دانشجو از طريق پيدا كردن شيوه هايي در سنجش داوطلبان تشكيل شده است كه به ارتقاء كيفيت آموزش و پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامي كمك خواهد كرد.
. [1393/03/31][ادامه مطلب]

شركت داوطلبان رشته هاي با آزمون مقاطع كارشناسي و دكتري حرفه اي دانشگاه آزاد در آزمون سراسري
دکتر علوي فاضل ضمن اعلام این خبر كه سازمان سنجش در رشته هاي مقاطع كارشناسي و دكتري حرفه اي آزمون برگزار خواهد كرد، گفت: داوطلبان علاقه مند ادامه به تحصيل در اين رشته ها در دانشگاه آزاد اسلامي بايد در آزمون سراسري سازمان سنجش شركت كنند.
. [1393/03/28][ادامه مطلب]

جدول زمان بندي مصاحبۀ 51 رشته دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
دعوت شدگان به مصاحبه مي توانند از امروز شنبه مورخ 24/3/93 با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان دقيق مصاحبه خود مطلع شوند.
. [1393/03/24][ادامه مطلب]

مصاحبه آزمون دكتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي از امروز آغاز شد
دکتر علوي فاضل به همراه مهندس مهرادفر معاون اجرايي و محمدرضا داوطلب معاون اداري و مالي مركز آزمون در حاشيه بازديدي كه امروز از واحد علوم و تحقيقات صورت گرفت، به روابط عمومي آزمون گفت: مصاحبه برخي از رشته هاي آزمون دكتري از امروز مورخ 24/3/93 آغاز شد و تا روزهاي آينده نيز ادامه خواهد داشت.
. [1393/03/24][ادامه مطلب]

لزوم رعایت حق داوطلبان در مصاحبه‌های دوره دکتری
دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مصاحبه کنندگان باید با رعایت تقوای الهی و بدون هیچگونه حب و بغض کار خود را انجام دهند.
. [1393/03/24][ادامه مطلب]

برگزاری جلسه تودیع و معارفه رئیس مرکز آزمون؛ علوی فاضل رئیس جدید مرکز آزمون دانشگاه آزاد
خبرگزاری آنا: طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مجتبی علوی فاضل به سمت ریاست مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
. [1393/03/20][ادامه مطلب]

جدول زمان بندي مصاحبۀ 24 رشته دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
زمان مصاحبۀ 24 رشته دوره دكتري تخصصي با آزمون و بدون آزمون سال 93 اعلام شد.
. [1393/03/19][ادامه مطلب]

زمان مصاحبۀ 109 رشته دكتري (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد
زمان مصاحبۀ 109 رشته دوره دكتري تخصصي با آزمون و بدون آزمون سال 93 اعلام شد.
. [1393/03/18][ادامه مطلب]

اطلاعيه مهم مركز آزمون
اطلاعيه مهم مركز آزمون درخصوص اصلاح ضرايب رشته سم شناسي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 93 دانشگاه آزاد اسلامي
. [1393/01/31][ادامه مطلب]

اطلاعيه مهم
قابل توجه كليه مراكز و واحدهاي دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي
. [1392/07/10][ادامه مطلب]

خبرها
سایتهای مرتبط
روابط عمومي واحد علوم و تحقيقات

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

سایت اعلام نتایج آزمونها

سایت ثبت نام آزمونها

كانون فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي

دفترچه راهنماي آزمون
نظر سنجي
ارتباط با كارشناسان
ورود به سیستم پرسش و پاسخ

فراخوان

[صفحه یکم ]

[ سایتهای واحدها و مراکز دانشگاهی]

[ تماس با ما]

[ توصیه های حفاظتی]

[ سخنی با داوطلبان گرامی]

[ اطلاعيه مهم معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي]